Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu rozpoczyna rekrutację — czesne już od 320 zł!

www.wsb.pl/wroclaw


Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to dobre miejsce do studiowania z atrakcyjną ofertą kierunków. Można w niej podjąć studia I stopnia, licencjackie i inżynierskie, studia II stopnia lub studia jednolite magisterskie.

Atutem szkoły jest przyjazność i praktyczność a priorytetem dobra organizacja studiów, która sprzyja realizacji przez Studentów swoich pasji oraz pracy zawodowej. Wyższe Szkoły Bankowe, do których rodziny należy szkoła we Wrocławiu, opuściło już lub jest w trakcie studiów już 250 000 studentów i absolwentów. Szkoła stawia na nowe technologie, między innymi platformę Moodle czy platformę do samodzielnej nauki języków obcych, które czynią naukę na codzień łatwiejszą. W szkole działa też Extranet, który jest wewnętrznym serwisem internetowym ułatwiającym komunikację student-uczelnia. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się student, w każdej chwili po zalogowaniu się do Extranetu, może sprawdzić plan zajęć, terminy sesji organizacyjnych czy informacje na temat podań i stypendiów.

Wybór studiów I stopnia jest szeroki. To Bezpieczeństwo wewnętrzne, Finanse i rachunkowość, Logistyka, Zarządzanie, Prawo (studia jednolite magisterskie), Prawo w biznesie, Informatyka i Inżynieria zarządzania. Przy zgłoszeniu do 15 lutego czesne już od 320 zł!


Data publikacji: 16.01.2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły